Warmia Mazury - Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Izabela i Andrzej Sokołowscy
Regionalny portal www.warmia-mazury.com.pl
   +48 793 061 572
pon-pt: 9:00 - 18.00 / sob: 10:00 - 16:00
NASZA OFERTA
POGODA w okolicy
REKLAMA
Reklama na mazurach
Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Izabela i Andrzej Sokołowscy
(128)  Ocena firmy, wpisu turystycznego Ocena firmy, wpisu turystycznego mazury warmia mazury mazury
  

Dentyści z pasją

Zazwyczaj marzymy o tym żeby w życiu robić to, co kochamy, to co daje nam energię, satysfakcję, motywuje do rozwoju, podejmowania wyzwań. Wtedy czujemy, że naprawdę żyjemy. Każdy poszukuje czegoś, co go definiuje, wyróżnia, pociąga i fascynuje. Miewamy różne zainteresowania, pasje. Jedne przekształcają się w hobby, inne w zawód. Zdarza się również tak, że zawód przekształca się w pasję, a wtedy nie ma mowy o rutynie czy poprawnym wykonywaniu swojego rzemiosła.

Pasja nie pozwala spocząć na laurach, ona rozwija, pcha do przodu, nie zadowala się łatwymi rozwiązaniami. Pasja daje siłę i motywację do stawiania czoła nowym wyzwaniom, do ciągłych poszukiwań, do doskonalenia się. Naszą pasją jest nasza praca i w niej znaleźliśmy siłę do dalszego rozwoju nie tylko zawodowego, do codziennego trudu i zaangażowania. Zgłębianie wiedzy z dziedziny stomatologii, poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań i technologii, nieustanne dokształcanie, kontakt z pacjentem to wszystko stanowi istotny element naszego życia.

Naszym pacjentom życzymy tego samego, odnalezienia własnej drogi, własnej pasji ,bo ona wzbogaca nie tylko nas ale również tych, którzy nas otaczają i nie ogranicza naszych wysiłków i poszukiwań do minimum ale każe „iść na całość”.

Swoim pacjentom zapewniamy profesjonalną pomoc oraz ciepłą i życzliwą atmosferę. Pacjent może liczyć na pełną informację dotyczącą proponowanego zabiegu.

ZAUFAŁO NAM PONAD 15 000 PACJENTÓW!

Podstawą naszej pracy jest bogate doświadczenie, długoletnia praktyka, nieustannie doskonalony warsztat, poszerzana i aktualizowana wiedza z zakresu nowoczesnej stomatologii. Udział w szkoleniach, sympozjach, kursach oraz konferencjach pozwala nam na stały kontakt z osiągnięciami, trendami oraz odkryciami w dziedzinie nauk medycznych.

Otwartość na wyzwania oraz zaangażowanie wyraża się nie tylko w naszym haśle „dentyści z pasją” ale przede wszystkim w naszej codziennej pracy.

Nowoczesny sprzęt, najwyższej jakości materiały, stosowanie najnowocześniejszych technik dodatkowo podnoszą jakość naszych usług.

Dzieci są naszymi szczególnymi pacjentami. Działamy w myśl zasady „im wcześniej tym lepiej”. Podczas wizyty nie zabraknie czasu na rozmowę, oswojenie z gabinetem i nową sytuacją oraz nawiązanie kontaktu z dzieckiem. Jako rodzice zdajemy sobie sprawę jak ważne są pierwsze doświadczenia i jaki mają wpływ na późniejsze nastawienie. Motywacja w postaci dyplomu i niespodzianki, zamiana zabiegu w krótki seans filmowy oraz ciepła atmosfera, to nasz sposób na udaną wizytę. Każdy pacjent, nawet ten najmniejszy, może liczyć na rzetelną informację. Wiemy, że dzieci lubią zadawać pytania. My lubimy na nie odpowiadać.
Podczas wizyty poinformujemy rodzica na temat profilaktyki oraz właściwej higieny jamy ustnej. Nam również zależy aby wizyty u dentysty nie kojarzyły się dzieciom z bolesnymi zabiegami, którym można zapobiec przez odpowiednio wcześnie rozpoczętą pielęgnację.

Zapraszamy dzieci na pierwszą wizytę po wyrżnięciu pierwszych zębów trzonowych więc około 2 roku.

Szanujemy czas naszych pacjentów umawiając wizyty na konkretne terminy. Mając na uwadze szybkie tempo życia, wielość obowiązków i spraw naszych pacjentów - przejmujemy odpowiedzialność za pamięć o wizycie przypominając o niej dzień wcześniej. Z pacjentem kontaktujemy się w sprawie potwierdzenia lub zmiany terminu wizyty w wybrany przez pacjenta sposób: telefon, SMS ,mail.

Chcemy zapewnić naszym pacjentom najwyższy standard leczenia .Wykorzystujemy w swojej pracy tylko nowoczesne i wysokogatunkowe materiały. Śledzimy rankingi materiałów i sprzętu w Dental Advisor - niezależnej organizacji oceniającej materiały i sprzęt dentystyczny ,publikującej coroczne rankingi oraz wyniki obserwacji długoczasowych (The Dental Advisor - Top Long-term Performer www.dentaladvisor.com).

Na pierwszej wizycie wykonujemy wyłącznie przegląd uzębienia i ewentualnie niezbędne zdjęcia RTG oraz ustalamy kompleksowy plan leczenia z jego wstępną wyceną i terminarzem wizyt. Dla zapewnienia komfortu finansowego przy kompleksowych planach leczenia na wszystkie usługi przygotowujemy pisemny kosztorys. Dzięki temu zakres i koszty leczenia są określone z góry.

Staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie w oparciu o system standaryzacji usług. Staramy się by nasze prace zapewniały długotrwały efekt. Oferujemy naszym pacjentom leczenie oparte na naszej pasji zawodowej, doświadczeniu ,wiedzy i nowoczesnej technologii, spełniające światowe standardy.

Płatności za leczenie mogą być realizowane gotówką lub kartami płatniczymi i kredytowymi.

Nasze gabinety zostały zaprojektowane bez barier architektonicznych ,są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Profil wyświetlono 7566 razy
LOKALIZACJA OBIEKTU NA MAPIE
Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Izabela i Andrzej Sokołowscy
Warszawska  105 / 5h
10701 Olsztyn
tel. 895344236
Ostatnio komentarzeOSTATNIO KOMENTOWANE
Brak komentrzy
Dodaj komentarz
Oceń:   1   2   3   4   5    
14 + 6 = 
POLECAMY
OFERUJEMY

- MAZURY NOCLEGI


- CZARTER JACHTÓW


- NAJLEPSZE RESTAURACJE


- ATRAKCJE TURYSTYCZNE


- KALENDARZ WYDARZEŃ


- MAPA WARMII I MAZURWyświetleń strony: 4 461 169
Korzystamy z tymczasowych plików cookies. Pliki te nie przechowują danych osobowych, są niezbędne do prawidłowego działania serwisu www.warmia-mazury.com.pl - więcej w Polityce Prywatności.
OK