Warmia Mazury - Reklamowy Olsztyn
Regionalny portal www.warmia-mazury.com.pl
   +48 793 061 572
pon-pt: 9:00 - 18.00 / sob: 10:00 - 16:00
NASZA OFERTA
POGODA w okolicy
REKLAMA
Reklama na mazurach
  

Od 15 lat zajmujemy się branżą reklamową. Głownymi gałęziami naszej działalności są:

Kolportaż ulotek - kolportaż zostaje przeprowadzony na podstawie naszych rejonizacji lub map dostarczonych przez Zleceniodawcę. Po zakonczeniu akcji Klient otrzymuje raport kontroli ze spisem ulic, na których zostały rozdystrybuowane materiały.

Możemy przeprowadzić kolportaż wszędzie tam, gdzie Klient sobie zażyczy
- domy, centra handlowe, firmy, osiedla miast i całe miejscowości;
- wzdłuż wybranych ulic

Poligrafia - naszym celem jest tworzenie i realizacja koncepcji materiałów drukowanych. Fachowa wiedza naszych specjalistów i profesjonalne podejście do każdego zlecenia to jest to, co nas wyróżnia. Oferujemy wysoką jakość za rozsądną cenę, terminowość oraz elastyczność we współpracy. Każdorazowo ceny zlecenia uzgadaniane są indywidualnie biorąc pod uwagę ilość zamawianych produktów, ich stopień skomplikowania oraz czas realizacji.

  • Wizytówki
  • Ulotki
  • Papier firmowy
  • Plakaty
  • Banery

Hostessy - zapewniamy dobór dziewczyn ( ... i nie tylko ) oraz rzetelny nadzór ich pracy. Nasze hostessy obsługują najczęściej akcje promocyjne i marketingowe, akcje wspomagajace sprzedaż (np. degustacje, rozdawanie ofert i zaproszeń) oraz wszelkiego rodzaju imprezy i eventy zgodnie ze zleceniem Klienta. Mogą również rozdawać materiały reklamowe w kluczowych punktach miasta o dużym natężeniu ruchu osób pieszych (najważniejsze skrzyżowania ulic, pod galeriami handlowymi, na imrezach masowych, na dworcach, w szkołach).

Nagłośnienie konferencyjne - idealny zestaw na konferencję, spotkanie, szkolenie i imprezę. Wypożyczenie zestawu nagłośnieniowego na doby to wyjątkowo wygodny, prosty i oszczędny sposób na udoskonalenie każdego eventu.

Reklama nie stanowi dla nas tajemnic !

Profil wyświetlono 3226 razy
LOKALIZACJA OBIEKTU NA MAPIE
Reklamowy Olsztyn
Piłsudskiego  76 / 310
10900 Olsztyn
tel. 691228805
Ostatnio komentarzeOSTATNIO KOMENTOWANE
Ostatnio komentowane
Od kilku lat korzystam z usług firmy w zakresie roznoszenia ulotek mojego sklepu na terenie Olsztyna. Zawsze na czas, kontrole po kolportażu wykazują rzetelną pracę. Szczerze polecam
Dodane: 2016-11-22 przez: Michał
Dodaj komentarz
Oceń:   1   2   3   4   5    
7 + 14 = 
POLECAMY
Brak zdjęcia
Ocena firmy, wpisu turystycznego Ocena firmy, wpisu turystycznego Ocena firmy, wpisu turystycznego Ocena firmy, wpisu turystycznego Ocena firmy, wpisu turystycznego
Jesteś studentem lub uczniem i chcesz zaoszczędzić nieco grosza na wakacje, ferie lub wymarzony komputer czy inny sprzęt?Zgłoś się do nas, oferujemy Ci pracę przy roznoszeniu ulotek.Miła atmosfera, godne zarobki ...
OFERUJEMY

- MAZURY NOCLEGI


- CZARTER JACHTÓW


- NAJLEPSZE RESTAURACJE


- ATRAKCJE TURYSTYCZNE


- KALENDARZ WYDARZEŃ


- MAPA WARMII I MAZURWyświetleń strony: 4 461 151
Korzystamy z tymczasowych plików cookies. Pliki te nie przechowują danych osobowych, są niezbędne do prawidłowego działania serwisu www.warmia-mazury.com.pl - więcej w Polityce Prywatności.
OK