Warmia Mazury - Gospodarstwo Agroturystyczne Milejewko
Regionalny portal www.warmia-mazury.com.pl
   +48 793 061 572
pon-pt: 9:00 - 18.00 / sob: 10:00 - 16:00
NASZA OFERTA
POGODA w okolicy
REKLAMA
Reklama na mazurach
Gospodarstwo Agroturystyczne Milejewko
  

Gospodarstwo Agroturystyczne Milejewko położone jest przy trasie 504 pomiędzy Elblągiem (12 km) a Fromborkiem (19 km) w otulinie Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, wśród okolic o niepowtarzalnych walorach przyrodniczych, gdzie królują leśne jary, urokliwe wzniesienia i widoki niczym z małych Bieszczad, o unikalnym mikroklimacie niczym z Suwalszczyzny! W tej szczególne scenerii oferujemy Państwu chwile wytchnienia, relaksu, kontaktu z naturą , a dla chętnych również chwile dobrej zabawy oraz dawkę ruchu na świeżym powietrzu!

Na terenie Gospodarstwa znajduje się nowopowstały pensjonat z salą klubową oraz pokojami dla gości. W sali klubowej (mogącej pomieścić około 35 osób) do Państwa dyspozycji minibar, kącik dla dzieci, kominek, sprzęt audiowizualny z rzutnikiem multimedialnym, TV, a to wszystko z rozległym widokiem na okolice. Nad salą klubową znajdują się komfortowe pokoje z łazienkami, a za ścianą stajnia zamieszkała przez konie, koty oraz psa. Na terenie ośrodka zapewniamy Państwu dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Oferujemy Państwa także drewnianą wiatę z grillem i 2 kominkami oraz pełnym zapleczem sanitarnym, w której pomieścić się może około 60 osób. Tuż obok miejsce na ognisko, a dla wszystkich radosnych maluchów plac zabaw.

Z atrakcji czekających na Państwa na terenie Milejewka polecamy między innymi naukę jazdy konnej, przejażdżki bryczką, quadami, możliwość organizowanie gier terenowych i zajęć dla grup z animatorem, bilard oraz relaks z kawą i rozległym widokiem na okolicę, więcej na stronie www.milejewko.pl

Dojazd: 12 km od Elbląga, wjazd bezpośrednio z trasy 504, dogodny dojazd komunikacją publiczną (1 km od przystanku), szczegóły na naszej stronie.

Pokoje z łazienkami: 4osobowe (2 pokoje), 3osobowe(2 pokoje), 2osobowe(2 pokoje), 1osobowe (1 pokój), możliwość dostawek, maks. 24 miejsca noclegowe.

Profil wyświetlono 5415 razy
LOKALIZACJA OBIEKTU NA MAPIE
Gospodarstwo Agroturystyczne Milejewko
Elbląska  88
82316 Milejewo
tel. 694926453
Ostatnio komentarzeOSTATNIO KOMENTOWANE
Brak komentrzy
Dodaj komentarz
Oceń:   1   2   3   4   5    
2 + 18 = 
POLECAMY
Brak zdjęcia
Ocena firmy, wpisu turystycznego Ocena firmy, wpisu turystycznego mazury warmia mazury mazury
Dylewianka położona jest w Wysokiej Wsi na najwyższym wzniesieniu Wzgórz Dylewskich i jednocześnie całej północno - wschodniej Polski, skąd rozpościerają się unikalne widoki na całą pobliską okolice.
CHATA ZA WSIĄ - pokoje agroturystyczne
Ocena firmy, wpisu turystycznego Ocena firmy, wpisu turystycznego mazury mazury mazury
CHATA ZA WSIĄ - pokoje agroturystyczne. Dom jest malowniczo położony w Mazurskim Parku Krajobrazowym na skraju Puszczy Piskiej w otoczonej trzema jeziorami wiosce Zełwągi - tylko 5 km od Mikołajek. ...
Pensjonacik pod Tulipanem - luksusowe pokoje agro nad jeziorem przy Puszczy Boreckiej
Ocena firmy, wpisu turystycznego Ocena firmy, wpisu turystycznego mazury warmia mazury mazury
Całoroczny pensjonacik ze starej poniemieckiej obory, położony nad samym jeziorem Głębokim, na skraju Puszczy Boreckiej. Wypoczynek z przyrodą i sztuką. Luksusowo i niebanalnie urządzone pokoje z łazienkami i kominkiem lub ...
OFERUJEMY

- MAZURY NOCLEGI


- CZARTER JACHTÓW


- NAJLEPSZE RESTAURACJE


- ATRAKCJE TURYSTYCZNE


- KALENDARZ WYDARZEŃ


- MAPA WARMII I MAZURWyświetleń strony: 4 455 923
Korzystamy z tymczasowych plików cookies. Pliki te nie przechowują danych osobowych, są niezbędne do prawidłowego działania serwisu www.warmia-mazury.com.pl - więcej w Polityce Prywatności.
OK