Warmia Mazury - Gospodarstwo Agroturystyczne Milejewko
Regionalny portal www.warmia-mazury.com.pl
   +48 793 061 572
pon-pt: 9:00 - 18.00 / sob: 10:00 - 16:00
NASZA OFERTA
POGODA w okolicy
REKLAMA
Reklama na mazurach
Gospodarstwo Agroturystyczne Milejewko
  

Gospodarstwo Agroturystyczne Milejewko położone jest przy trasie 504 pomiędzy Elblągiem (12 km) a Fromborkiem (19 km) w otulinie Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, wśród okolic o niepowtarzalnych walorach przyrodniczych, gdzie królują leśne jary, urokliwe wzniesienia i widoki niczym z małych Bieszczad, o unikalnym mikroklimacie niczym z Suwalszczyzny! W tej szczególne scenerii oferujemy Państwu chwile wytchnienia, relaksu, kontaktu z naturą , a dla chętnych również chwile dobrej zabawy oraz dawkę ruchu na świeżym powietrzu!

Na terenie Gospodarstwa znajduje się nowopowstały pensjonat z salą klubową oraz pokojami dla gości. W sali klubowej (mogącej pomieścić około 35 osób) do Państwa dyspozycji minibar, kącik dla dzieci, kominek, sprzęt audiowizualny z rzutnikiem multimedialnym, TV, a to wszystko z rozległym widokiem na okolice. Nad salą klubową znajdują się komfortowe pokoje z łazienkami, a za ścianą stajnia zamieszkała przez konie, koty oraz psa. Na terenie ośrodka zapewniamy Państwu dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Oferujemy Państwa także drewnianą wiatę z grillem i 2 kominkami oraz pełnym zapleczem sanitarnym, w której pomieścić się może około 60 osób. Tuż obok miejsce na ognisko, a dla wszystkich radosnych maluchów plac zabaw.

Z atrakcji czekających na Państwa na terenie Milejewka polecamy między innymi naukę jazdy konnej, przejażdżki bryczką, quadami, możliwość organizowanie gier terenowych i zajęć dla grup z animatorem, bilard oraz relaks z kawą i rozległym widokiem na okolicę, więcej na stronie www.milejewko.pl

Dojazd: 12 km od Elbląga, wjazd bezpośrednio z trasy 504, dogodny dojazd komunikacją publiczną (1 km od przystanku), szczegóły na naszej stronie.

Pokoje z łazienkami: 4osobowe (2 pokoje), 3osobowe(2 pokoje), 2osobowe(2 pokoje), 1osobowe (1 pokój), możliwość dostawek, maks. 24 miejsca noclegowe.

Profil wyświetlono 5296 razy
LOKALIZACJA OBIEKTU NA MAPIE
Gospodarstwo Agroturystyczne Milejewko
Elbląska  88
82316 Milejewo
tel. 694926453
Ostatnio komentarzeOSTATNIO KOMENTOWANE
Brak komentrzy
Dodaj komentarz
Oceń:   1   2   3   4   5    
12 + 2 = 
POLECAMY
Nostalgia przy kurhanie
Ocena firmy, wpisu turystycznego Ocena firmy, wpisu turystycznego mazury warmia mazury mazury
Gospodarstwo ekologiczne - z certyfikatem Samotne siedlisko nad jeziorem Sasek Wielki w jego najbardziej malowniczej i nie naruszonej części. Nad przewężeniem miedzy jego dwoma częsciami. Jezioro Sasek Wielki jest strefą ciszy ...
Kruklanki PANTEREJ
Ocena firmy, wpisu turystycznego Ocena firmy, wpisu turystycznego mazury mazury mazury
Obiekt usytuowany jest w małej mazurskiej miejscowości wypoczynkowej Kruklanki w pobliżu wielu okolicznych jezior, z których największe to Gołdopiwo. Do dyspozycji gości:- pokoje 2-3 osob. z łazienkami i balkonami ...
Brak zdjęcia
Ocena firmy, wpisu turystycznego Ocena firmy, wpisu turystycznego mazury warmia mazury mazury
Pałacyk na Skarpie Pałacyk na Skarpie to wyjątkowa agroturystyka, znajdująca się w mazurskiej wsi Dybowo, pomiędzy Oleckiem, a Giżyckiem. Z dala od zgiełku miast w sąsiedztwie Puszczy Boreckiej, z własną plażą ...
OFERUJEMY

- MAZURY NOCLEGI


- CZARTER JACHTÓW


- NAJLEPSZE RESTAURACJE


- ATRAKCJE TURYSTYCZNE


- KALENDARZ WYDARZEŃ


- MAPA WARMII I MAZURWyświetleń strony: 4 218 439
Korzystamy z tymczasowych plików cookies. Pliki te nie przechowują danych osobowych, są niezbędne do prawidłowego działania serwisu www.warmia-mazury.com.pl - więcej w Polityce Prywatności.
OK